Hakkımızda

Firmamız 26.07.2008'de Şahıs olarak Lokum ve Şeker sucuğu imalatına başlayan firmamız 2009'da şirketleşmiş ve şirketimiz günden güne büyümüş kalitesini artmış 31.07.2012 'de 650 metre kapalı alanı kendisine tesis yapmış, 31.07.2012'de Organik Pekmez imalatına yeni makina ve ekipmanla, 10 yeni elemanla saat'te 1000 kilo organik Pekmez reçel, 1000 kilo çeşitli Lokum ve Şeker Sucuğu imalatına devam ediyor.

Aynı zaman toptan gıda pazarlamada yeni bayilikler ve yeni vizyon müşteriye yeni hizmet, daha kaliteli, daha iyi anlayışla yolumuza devam edecek. Hijyenik ve daha iyi ortamda hizmet vermeye devam edeceğiz.

Diğer yandan mevsiminde Süt ve Süt ürünleri yağlı tulum peyniri ve beyaz peynir, saf koyun peyniri üretimi ile imalat ve üretimimiz devam etmektedir.

2008 yılında firmamız sektördeki liderliğini perçinlemek için bayilik vermeye başlamıştır. Firmamızın yönetiminde bulunan kuruluş ortakları Naif DEMİRKOL ve şirket müdürü Lütfi DEMİRKOL faaliyet sektöründe yerlerini almıştır.

Nurdemir Gıda Ürünleri bugün paylaştıkça çoğalan tatlar sunarken dünyadaki bütün insanlara ağzını Nurdemir markasıyla tatlandırmak için her geçen gün çalışmalarına hız veriyor.

Sloganımız hedefimizdir Paylaştıkça Çoğalan tatlar.


Basında Biz...

Bitlis'in Güroymak İlçesinde Nurdemir Şekerleme Lokum ve Sucuk İmalathanesi Üretime Başladı.

Güroymak'ın İlk İmalathanesinde 4 Kişi İstihdam Edilecek ve Günde 200 Kilo Lokum İmkal Edilecek. Lokumun Toptan Fiyatının 3 YTL, Perakende Fiyatının İse 5 YTL Olduğu Açıklandı. Bitlis'in Güroymak ilçesinde Nurdemir şekerleme lokum ve sucuk imalathanesi üretime başladı. Güroymak'ın ilk imalathanesinde 4 kişi istihdam edilecek ve günde 200 kilo lokum imkal edilecek.

Lokumun toptan fiyatının 3 YTL, perakende fiyatının ise 5 YTL olduğu açıklandı. İşyeri sahibi Lütfü Demirkol, amaçlarının müşteriye ucuz, kaliteli ve sağlıklı ürünler sunmak olduğunu belirterek, "Markalaşma ve teknik alt yapısını tamamlayıp Türkiye pazarına girmeyi ve kendi markamız altında klasik ezme, lokum ve şekerleme çeşitlerini üretmeyi hedefliyoruz." dedi. İmalathanenin açılış törenine katılan Bitlis Valisi Mevlüt Atbaş ise bu tür iş yerlerinin bölgenin kalkınmasında fayda sağlayacağını söyledi.

Lokum imalathanesinin açılışına Bitlis Valisi Mevlüt Atbaş, 6'ncı Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Tacettin Coşkun, Bitlis Belediye Başkanı Cevdet Özdemir, Bitlis Emniyet Müdürü Fahrettin Coşkun, kurum amirleri ve vatandaşlar katıldı. sondakika.Com

Nurdemir Gıda Ürünleri | Nurdemir Şekerleme

Nurdemir Gıda Ürünleri

Copyright © 2011 Nurdemir gıda ürünleri | Nurdemir şekerleme